Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Ze względu na swoją uniwersalność zastosowania i dużą efektywność pracy, myjki wysokociśnieniowe gorącowodne są coraz częściej wykorzystywane przez firmy sprzątające, w zakładach przemysłowych, wielkopowierzchniowych halach, a także przez osoby prywatne (np. do czyszczenia garaży czy przydomowych warsztatów). Dodatkowymi atutami urządzenia jest wysoki poziom bezpieczeństwa podczas korzystania, brak potrzeby odbywania specjalnego szkolenia - dzięki jego intuicyjnej i prostej obsłudze; oraz szeroki zakres jej wykorzystania. Dzięki myjce ciśnieniowej na ciepłą wodę można myć powierzchnię różnymi strumieniami – punktowym (przy którym należy mieć na uwadze, że może on uszkodzić delikatne powierzchnie) lub szpachelkowym (szeroki strumień wody). Podczas prac porządkowych wykonywanych z wykorzystaniem takiego urządzenia należy zadbać o podstawową odzież ochronną i pamiętać, aby nie kierować silnego strumienia w stronę ludzi lub zwierząt. Ponadto warto robić przerwy, gdyż myjka pracująca non stop może ulec przegrzaniu. Ogromną zaletą jest to, że w przypadku upuszczenia pistoletu spryskującego - blokuje się on automatycznie, odcinając dopływ wody, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy.

MYJKI CIŚNIENIOWE GORĄCOWODNE

Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna HLR 2021 LP Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna HLR 2021 LP
Producent: Lavor
Cena: 20 270,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna HP HW TEKNA 2021 LP Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna HP HW TEKNA 2021 LP
Producent: Lavor
Cena: 13 499,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna LAVOR LKX 2015 LP Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna LAVOR LKX 2015 LP
Producent: Lavor
Cena: 11 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Vulcano 74 (bojler) Vulcano 74 (bojler)
Producent: Lavor
Cena: 11 900,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody - zastosowanie

Do usuwania ciężkich zabrudzeń idealnie nada się myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Poza standardowym pistoletem spryskującym dostępne są różne akcesoria, które mocuje się do niego, aby uzyskać nowe zastosowanie, co znacznie rozszerza jej możliwości. Nadają się do mycia elewacji, metalu, drewna, tarasów, ścian, kostki brukowej czy ogrodzeń, ale to nie koniec ich zastosowań, gdyż równie dobrze sprawdzą się podczas czyszczenia pojazdów, takich jak samochody, hulajnogi, rowery czy nawet paleciaki ręczne. W zakładach przemysłowych można czyścić nimi również raki, stoły metalowe czy niektóre urządzenia, jednak tutaj zalecane jest zapoznanie się z zasadami dotyczącymi ich czyszczenia. Przy pomocy myjki wysokociśnieniowej gorącowodnej można również czyścić powierzchnie kamienne czy marmur. Nadadzą się także do udrażniania rynien i spustów, czyszczenia narzędzi ogrodniczych, mebli ogrodowych, wycieraczek i mat tarasowych, a nawet grilla czy łodzi. Nadadzą się zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Myjka ciśnieniowa na ciepłą wodę - oferta

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy LAVOR POLSKA. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości myjki ciśnieniowe na ciepłą wodę, takie jak HLR 2021 LP, HP HW TEKNA czy LAVOR LKX. W asortymencie dostępny jest również bojler do myjek ciśnieniowych VULCANO 74. Warto wspomnieć, że nadają się do mycia zarówno strumieniem czystej wody, jak i z dodatkiem specjalnej chemii przy usuwaniu trudnych zabrudzeń lub zabrudzeń utrwalonych. Jednak zazwyczaj wystarczy sama woda – myjki wysokociśnieniowe gorącowodne doskonale radzą sobie z odspojeniem zabrudzeń oraz ich szybkim spłukiwaniem z czyszczonych powierzchni. Dodatkowo wyższa temperatura wody pomaga usunąć ciężkie zabrudzenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz parametrami technicznymi oferowanych przez nas myjek ciśnieniowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl